Що з себе являє узд підшлункової залози та органів черевної порожнини?

2

Для того, щоб УЗД органів черевної порожнини показало достовірні результати, необхідно правильно підготуватися до нього та забезпечити хорошу видимість. В результаті цього пацієнтові видають рекомендації по правилам підготовки перед проведенням дослідження. Главою метою УЗД вважається виявлення порушень та збоїв в роботі підшлункової залози та органів черевної порожнини, а також періодична діагностика загального стану систем.

Щоб узд підшлункової Львів було ефективним, необхідно попередньо підготуватися до нього. Для цього пацієнтові призначають особливу дієту, кажуть, щоб перед дослідженням він не приймав їжу протягом 8 годин, а також не вживав воду перед візитом до лікаря. Виконання даних умов здатне запобігти утворенню газів та спайок на жовчному міхурі. Деяким хворим можуть призначити клізму перед обстеженням.

За кілька днів до огляду необхідно виключити зі свого раціону продукти, які сприяють утворенню газів: молочна продукція, квашена капуста, чорний хліб, бобові, алкоголь, напої з газом та ін. В особливих випадках може додатково призначатися прийом активованого вугілля. Обстеження проводиться через стінки живота. Для його проведення необхідно підняти одяг і оголити живіт, на який наноситься спеціальний гель. Далі за ним водиться датчик, що дозволяє показувати стан черевної порожнини на монітор обладнання. При огляді підшлункової залози лікар може попросити пацієнта напружити живіт або затримати подих, щоб краще вивчити орган. Головне – процедура не викликає болю і дискомфорту, тому для її проведення не знадобиться моральна підготовка.

Процедура триває протягом півгодини. Результат про проведене дослідження видається відразу після огляду, тому пацієнт може дізнатися про стан свого здоров’я протягом 1 години.